Könyvelő

Nemzetközi partnerünk számára keresnünk egy tehetséges könyvelőt Budapest 17. kerületében található irodájukba.

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Credit manager támogatása
  • Zárásokban, adóbevallásban való részvétel
  • Intercompany egyeztetések elvégzése ellátása
  • Részben kimenő számlázási, bevallások elkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsõfokú számviteli-, vagy pénzügyi végzettség, mellette mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
  • 1-2 év könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás legalább írásban
  • MS Navision ismeret előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil vállalati hátér
  • Kellemes, fiatalos, barátságos légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gróf Szabina
+36 1 300 6602
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.