Műszaki értékesítő/szaktanácsadó

Ügyfelünk FMCG területen működő multinacionális vállalat.

Feladatok

  • A cég - ipari ragasztástechnikai - termékeinek értékesítése közvetlenül az ipari partnereinknek, valamint disztribútorainknak
  • A jelenlegi vevőkör folyamatos, magas szintű kiszolgálása és bővítése
  • Szaktanácsadás, műszaki segítségnyújtás a vevőkör részére - A forgalom növelése az új innovatív technológiák alkalmazásával
  • Kapcsolattartás a budapesti központtal

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (diploma)
  • 2 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat ipari felhasználóknak történő értékesítésben (előny a disztribútorok kezelésében szerzett tapasztalat)
  • Kommunikáció képes ANGOL nyelvtudás
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk

  • Alapfizetésen felül mobiltelefon és autó
  • Tréningek és továbbképzések

Munkavégzés helye

Dél-dunántúli régió, Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Őze Ivett
ivett.oze@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.