Kereskedelmi Supervisor (játékipar)

Multinacionális partnerünk számára keresünk Merchandise Supervisor feladatkörbe angolul beszélő, tapasztalattal rendelkező, agilis, dinamikus szakembert a játékipar területére.

Feladatok

  • Merchandiser feladatok ellátása, retail hálózat kezelése
  • Merchandiser csapat irányítása, coach-olása, koordinálása
  • Értékesítési tanácsadás, ellenőrzés, új rendszerek felállítása
  • Folyamatos riportálás a vezetőség részére, előrejelzések készítése
  • Alkalomszerű, teljes körű Trade Marketing tevékenységek koordinálása
  • Havi akciótervek tervezése, végigkísérése, értékelése

Elvárások

  • Legalább 2-3 értékesítésben eltöltött tapasztalat (középvezetői vagy supervisori gyakorlat előny)
  • Erős kommunikációképes, tárgyalóképes angol nyelvtudás (aktív használat)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Agilis, dinamikus attitűd
  • Csapatjátékos, mégis önálló és fejlődni vágyó személyiség
  • Értékesítői szemlélet, újszerű megközelítés
  • Felsőfokú végzettség
  • Trade Marketing területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Multinacionális, növekvő vállalat, meghatározó piaci szereplő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú lehetőség, szakmai perspektíva

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.