Betanított gépkezelő

Budapest III. kerületi automatizálástechnológiában dinamikusan fejlődő partner cégünk számára keresünk, betanított gépkezelő munkakörbe, 60 fő munkatársat.

Feladatok

Feladatok:

  • Megmunkáló gépek működtetése
  • Előírt alkatrész ellenőrzések elvégzése
  • Karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

Elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • műszaki affinitás
  • 3 műszakos munkarendhez való alkalmazkodás
  • műszaki szakiskolai végzettség előny

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • munkarend: Hétfőtől péntekig
  • túlórázási lehetőség önkéntes alapon
  • béremelés évente
  • saját állományba vétel (fél év után)
  • teljesítmény prémium
  • cafetéria rendszer
  • árpád hídtól ingyenes céges buszjárat
  • csörgessen meg és visszahívjuk!!!!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
06 30 883 7466
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.