Ruby on Rails szoftverfejlesztő

Elismert hazai ügyfelünk megbízásából Ruby on Rails szoftverfejlesztő munkatársat keresünk az alábbi feltételek szerint.

Feladatok

Az új kolléga egy 6-8 fős nemzetközi vonatkozású csapat tagjaként foglalkozna magas követelmény-rendszerű szoftverek fejlesztésével és szoftver-architektúra tervezéssel, műszaki informatikai fejlesztési projektek keretein belül.

Elvárások

  • felsőfokú egyetemi végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • HTML5 és Ruby on Rails ismerete
  • Javascript fejlesztői gyakorlat
  • Microsoft .NET ASP, C#, WPF fejlesztési nyelvek ismerete

Előnyök:
  • Oracle PL/SQL környezetben szerzett tapasztalat
  • agilis környezetben szereztt szoftverfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • innovatív munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • sikeres, fiatalos csapat
  • alkalmankénti utazási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Győri Laura
laura.gyori@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.