Key Account Manager

Nívós, multinacionális partnerünk csapatának tagjaként főként országos lefedettségű kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel professzionális felhasználók körében, kiemelten a gépipari szegmensben.

Feladatok

  • Országos lefedettséggel kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, budapesti és pest megyei fókusszal
  • Gépgyártó partnerek teljes körű kezelése
  • Prémium kategóriás termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Fókusz ügyfelek stratégiai fejlesztése
  • Ajánlatadási folyamatokban és tenderekben való aktív és lelkiismeretes részvétel
  • Az ügyfelek igényeinek magas minőségű kielégítése érdekében a munkatársakkal való proaktív együttműködés
  • Adminisztratív teendők

Elvárások

  • Minimum 4-5 éves értékesítői tapasztalat és konkrét eredmények
  • Key Accountok, vagy nagyobb ügyfelek kezelésében szerzett tapasztalat (előny)
  • Vérbeli értékesítő attitűd, megfelelő értékekkel (tisztesség, csapatmunka)
  • Gépipari jártasság előny
  • Tapasztalt, megbízható csapatjátékos
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
  • Határozott fellépés, szakmai alázat
  • Fejlődésre, feedback alapú vállalati kultúrára nyitott
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, kiemelkedő munkahely
  • Hosszú távú szakmai perspektíva, karrierlehetőség
  • Intenzív betanulás, oktatás, folyamatos tréningek
  • Nemzetközi vállalat

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.