Adatbázis Specialista

Ügyfelünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató cége. Budapesti irodájukba keresnek tapasztalt Adatbázis Specialista kollégát.

Feladatok

  • Az ügyfél által bejelentett hibák feldolgozása Jira-ban
  • Ok-okozati összefüggések feltárása
  • MS SQL T-SQL tárolt eljárások megírása, módosítása rövid határidővel
  • A hibajavítások tesztelése

Elvárások

  • Magabiztos MS SQL tudás
  • Tapasztalat T-SQL tárolt eljárásokkal

Előnyt jelent:
+ C#.NET fejlesztői (esetleg Webforms fejlesztői) gyakorlat
+ IT szállítói oldalon szerzett munkatapasztalat
+ HTML és JavaScript/jQuery ismerete
+ Jira vagy valamilyen más "issue-tracking" szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Mentoring rendszer
  • Támogatott Microsoft vizsgák
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Angol/német nyelvi képzés
  • Jól megközelíthető, modern iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Szentes
+36 20 294 82 49
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.