PHP Fejlesztő

Magyarországi CAD/CAM/PLM fejlesztéssel és beszállítói tevékenységgel foglalkozó partnerünk keres egy lelkes, agilis és stabil angoltudással rendelkező PHP fejlesztőt!

Feladatok

  • PHP alapú rendszer tervezése és fejlesztése Windows környezetben
  • Meglévő rendszer migrációja Laravel keretrendszerbe
  • Automatizált tesztek tervezése és végrehajtása
  • Ügyfélspecifikus modulok fejlesztése specifikáció alapján
  • Rendszerdokumentáció készítés
  • Frontend tervezés

Elvárások

  • 1-2 éves tapasztalat PHP fejlesztői területen
  • Windows fejlesztői környezet ismerete
  • Angol nyelv szóban és írásban kommunikációs szinten
  • PHP 5.3+ magabiztos ismerete
  • MySQL ismerete
  • JS és jQuery ismerete
  • HTML és CSS ismerete
  • Képesség strukturált rendszertervezésre
  • GIT alapos ismerete (Git-flow)
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Biztos céges háttér
  • Dinamikus fejlődő, lelkes csapat
  • Professzionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 20 952 2065
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.