Franciául beszélő ügyfélszolgálati referens

Szeretnéd a FRANCIA nyelvtudásodat napi szinten használni? Szívesen lennél tagja egy fiatalos, dinamikus csapatnak?
Akkor Téged keresünk!

Feladatok

Ügyfélszolgálati területen:

  • Kapcsolattartás francia ügyfelekkel
  • Vevői megrendelések adminisztrációja
  • Vevői problémakezelés telefonon
  • Normál munkarend

Elvárások

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Aktív, erős középfokú FRANCIA és ANGOL nyelvtudás
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeretek
  • Monotonitástűrés

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Kiváló lehetőség pályakezdők számára
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Helga Erdei
+36 1 411 2090
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.