Senior Technical Architect (.NET)

Partnerünk jelentős bővülés keretében keres Senior Technical Architect (.NET) kollégát.

Feladatok

  • Javaslattétel az egyes projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására
  • Fejlesztési keretek meghatározása, eszközök és technológiák kiválasztása, integrált kód és verziókövetés kialakítása
  • Új komponensek és alkalmazások kidolgozása
  • Rendszer- és szoftver architektúrák kiépítése Microsoft környezetben
  • A követelmények technikai megfogalmazása
  • Architektúra fejlesztések költségének becslése, megvalósíthatóság vizsgálata
  • Architektúra implementálásában való részvétel
  • Fejlesztések átvételében való közreműködés
  • Rendszerek üzemeltetési szabályainak megfogalmazása
  • Specifikációk megfogalmazása
  • Projekt csapatok technikai támogatása és esetenként vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki-informatikai végzettség
  • Minimum 6-8 éves software architect (.NET) és/vagy business analyst gyakorlat
  • Modell vezérelt tervezési gyakorlat (minimum 2-3 év)
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés piaci átlagon felüli juttatásokkal
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, Hungary, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Mező-Mészáros
+36 1 300 5566
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.