Könyvelő

Családias hangulatú, dinamikusan fejlődő informatikai céghez keresünk fiatalos, talpraesett könyvelőt, aki a cég teljes pénzügyi rendszerét képes önállóan kezelni.

Feladatok

  • Teljes körű könyvelés
  • Havin, negyedéves, éves számviteli zárás
  • Cafeteria rendszer kialakítása
  • Bevallások összeállítása
  • Adóbevallások készítése
  • Adóhatósággal való kapcsolattartás
  • Számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, rögzítése, kiegyenlítése, szállítói folyószámla kezelés
  • Adatrögzítés, nyilvántartások vezetése
  • Bankkal kapcsolatos adminisztráció, banki tranzakciók rögzítése
  • Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
  • A cég eszközeinek üzemeltetése (telephely, közmű ügyek, stb.)
  • Import alkatrészek vámkezelése
  • Cash-flow tervezés előkészítése
  • Kimutatások, elemzések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 2-3 év könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Számviteli, adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Haladó szintű informatikai ismeretek

ELŐNYT JELENT:
  • Kis- és középvállalatoknál szerzett pénzügyes tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Családias hangulatú, fiatalos csapat
  • Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munka
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Csapatépítő programok

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hajnalka Sziebert
+36 1 300 6706
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.