Project manager

Magyarországi hegesztő berendezéseket forgalmazó Partnercégünkhöz keresünk Project Manager kollégát.

Feladatok

  • Hegesztőrobot projektek operatív szervezése, lebonyolítása
  • Robottelepítéseknél, hegesztőgép átadásoknál aktív közreműködés
  • Hegesztéstechnológiai, automatizálási tanácsadások
  • Szakmai oktatások, előadások tartásának lehetősége
  • Beszállítói, alvállalkozói körök felügyelete
  • Szakmai anyagok fordítása, lektorálása
  • K+F+I nyertes pályázat szakmai koordinációja

Elvárások

  • Hegesztőmérnöki, hegesztőtechnológusi, hegesztő specialista végzettség
  • 2-3 év hegesztés területén szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • High Tech technológiák, magas műszaki színvonal
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési, karrier lehetőségek
  • Stabil háttér, szervezett cég
  • Teljesítményarányos bérezés
  • Német nyelvoktatás
  • Külföldi szakmai utak/továbbképzések
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli önálló munkavégzés
  • Fiatalos csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rózsa Anita
+36 1 300 6674
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.