Műszaki értékesítő

Magyarországi hegesztő berendezéseket forgalmazó Megbízónkhoz keresünk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat.

Feladatok

  • A cég által forgalmazott teljes termékpaletta és szolgáltatások: oktatás, karbantartás, vizsgálatok értékesítése
  • Hegesztőgépbemutatók, értékesítők szakmai háttértámogatása
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, új ügyfelek akvirálása
  • Rendezvények, szakmai bemutatók, marketing terület támogatása

Elvárások

Műszaki/mérnöki területen szerzett végzettség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Sikeres kereskedői múlt műszaki területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hegesztéstechnikában való jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Sikeres cég, erős csapatszellem
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési, karrier lehetőségek
  • Teljesítményarányos bérezés
  • Felelősségteljes, változatos, kihívásokkal teli önálló munkavégzés
  • Fiatalos csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.