Operations Analyst - Tool Kit Expert

Nemzetközi logisztikai partnerünk keres "Tool Kit Expert" pozícióba új kollégát, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

  • partnerek számára riportok készítése
  • adatbázisok létrehozása, kezelése, szerkesztése, karbantartása
  • makrók létrehozása, javítása, hibák kiküszöbölése
  • saját, belső rendszerek kezelése
  • logisztikai folyamatok fejlesztése, támogatása, összehangolása

Elvárások

  • erős elemzési képesség
  • precizitás, megbízhatóság
  • Microsoft Excel, Access és Visual Basic ismeret
  • erős angol nyelvtudás (C1)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Molvay Kinga
kinga.molvay@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.