ASP.NET fejlesztő

Pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó ügyfelünk számára keresünk ASP.NET fejlesztői pozícióba kollégát.

Feladatok

  • informatikai rendszer moduljainak módosítása
  • webes felületek megvalósítása
  • szerver oldali eljárások fejlesztése

Elvárások

  • legalább középfokú, szakirányú képzettség
  • minimum 3 év tapasztalat C# ASP.NET fejlesztésben
  • MS Visual Studio 2012 tapasztalat
  • front-end fejlesztésben szerzett tapasztalat (CSS, HTML, JavaScript)
  • MS SQL tapasztalat
  • angol szakmai nyelv ismerete
  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • türelem, precizitás
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:
  • Entity Framework
  • Knockout web framework
  • web design

Amit kínálunk

  • színvonalas munkakörülmények
  • modern technológiák
  • szakmai fejlődés
  • családias légkör (work-life balance)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ádám Madarász
+36 30 465 9047
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.