Junior kontroller

Nagy múltú, gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk kontrollert.

Feladatok

  • részvétel a havi kontrolling zárási folyamatokban
  • részvétel a havi riportolási folyamatokban (költséghelyi és projektriportok készítése)
  • riportolási folyamat és a riportok folyamatos fejlesztése
  • részvétel a költségkeret-gazdálkodáshoz kapcsolódó feladatokban; tervezés, riportkészítés
  • adhoc riportok, elemzések készítése
  • vállalat egy-egy szakterületének tervezési folyamatainak fejlesztése (folyamat/módszertan és tervezést támogató eszközök)
  • vállalati projektek nyomon követése, kapcsolattartás a társszervezetekkel; projekttervek összeállításának támogatása

Elvárások

  • 3 év kontrolling tapasztalat
  • releváns egyetemi diploma
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magas szintű Excel ismeret
  • SAP CO modul tapasztalat/ismeret
  • precizitás
  • strukturált gondolkodás
  • önállóság
  • megoldás centrikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • munkavállaló-barát munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Petra Takács
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.