FMEA Mérnök

Német anyavállalattal rendelkező, folyamatosan bővülő partnercégünk megbízásából keresünk tapasztalt FMEA mérnököt.

Feladatok

  • Szakmai támogatás és moderáció a fékrendszerek és azok komponenseire vonatkozó FMEA-k előállításában és az intézkedések végrehajtásában, illetve ellenőrzésében.
  • Minőségtervezés az APQP módszertan alapján.
  • Fejlesztési folyamat ellenőrzése, továbbfejlesztése minőségi és termékbiztonsági szempontok figyelembevételével.
  • Részvétel a termékdesignt érintő minőségi reklamációk kivizsgálásában.
  • Termék biztonsági és megbízhatósági irányelvek képviselete a termékkoncepció megalkotása, illetve a termékfejlesztési folyamat során.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség.
  • FMEA rendszerek ismerete.
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás.
  • APQP gyakorlat.
  • Problémamegoldó gondolkodás, rendszerszemlélet.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Innovatív környezet
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatásokkal

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szitkay Rita
rita.szitkay@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.