Projektvezető

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Projektvezető munkatársat.

Feladatok

  • Termékgyártási projektek vezetése a tervezési fázistól a szériagyártásig
  • Áttelepítési-, NPI-, költségcsökkentő- és optimalizálási projektek megszervezése
  • Projektcsapat munkájának megszervezése, felügyelete
  • Gyártásba történő bevezetés koordinálása
  • Gyártás beindításához szükséges dokumentumok beszerzése
  • Költségtervek elkészítése
  • Gyártási értékek meghatározása
  • Kapcsolattartás a cég más gyártóegységeivel a projektek keretein belül

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német vagy Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • NPI folyamatok ismerete előny
  • Műszaki rajzok szakismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy piacvezető és folyamatosan bővülő vállalatnál
  • Szakmai kihívások egy kiváló munkakörnyezetben
  • Multinacionális vállalati kultúra
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.