Termeléstervező

Német anyavállalattal rendelkező multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk termeléstervező pozícióba munkatársat. Olyan pályakezdők jelentkezését várjuk, akik egy dinamikus és innovatív csapat tagjaként szeretnének fejlődni és tanulni.

Feladatok

  • Vevői megrendelés alapján termelésütemezés
  • Kapacitásvizsgálat, gyártásvezérlés, gyártási folyamatok ellenőrzése
  • Kapcsolattartás külföldi társvállalatokkal
  • Folyamatos hatékonyságjavítás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség. (Gazdasági vagy műszaki területen)
  • Gyártáslogisztikusi szakmai tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • SAP ismeret
  • Lean termelési rendszer ismeret.
  • Megbízhatóság, önállóság, csapatszellem, dinamizmus, vevőorientáltság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
+36 1 411 2090
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.