Finance Director

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Komárom-Esztergom megyében működő gyártóegységükbe keresünk Pénzügyi vezetőt.

Feladatok

  • 20 fős pénzügyi csoport munkájának irányítása:
  • -CashFlow - kontrolling
  • -Könyvelés
  • -Bérelszámolás
  • -Adózás
  • Havi zárásokkal kapcsolatos ellenőrzési, egyeztetési faladatok,
  • USGAAP szabályok szerinti megfelelés biztosítása,
  • A vállalat pénzügyi központja és a hatóságot felé történő jelentések elkészítése,
  • A hatóságokkal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás,
  • Társosztályok támogatása, a megfelelő információk biztosítása számukra,
  • A vállalat költségvetésének elkészítése,
  • A vállalat stratégiai döntéseinek pénzügyi előkészítése, a költséghatékony működés biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
  • Minimum 3 éves pénzügyi vezetői tapasztalat
  • Megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban,
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív környezet
  • Szervezeten belüli, globális szintű, szakmai lehetőségek

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Petra Takács
+36 1 688 6813
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.