Marketing kontroller

Rendelkezel pénzügyi/gazdasági végzettséggel és legalább 2 év kontrolling/elemzői tapasztalattal? Érdekel a marketing? Akkor használd ki a lehetőséget és jelentkezz!

Feladatok

  • értékesítési, ELÁBÉ, margin és készlet adatok elemzése és modellezése
  • promóciós és árazási hatások modellezése
  • havi és éves tervezéshez kapcsolódó folyamatok támogatása
  • havi riportok készítése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • ad hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • gazdasági/pénzügyi diploma
  • 2-4 év releváns tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol tudás
  • kiváló számítástechnikai ismeretek (Excel, SAP)
  • analitikus gondolkodás
  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • dinamikus csapat és munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • tréning lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sára Jakó
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.