Értékesítés támogatási asszisztens

Felvonó és mozgólépcső iparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat asszisztens pozícióba, értékesítés támogatási területre teljes munkaidőben.

Feladatok

  • Értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Beérkező ajánlatkérések feldolgozása és rendszerekbe történő rögzítése
  • Szerződések összeállítása, előkészítése, átnézése
  • Dokumentációk archiválása és kezelése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Egyéb irodai és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek, (különös tekintettel az Excel tudásra pl. Pivot )
  • 1-2 éves nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat,
  • Talpraesett, agilis személyiség, jó kommunikációs és együttműködő képességgel
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Családias munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.