Banki ügyfélszolgálati munkatárs

Nemzetközi bankhálózatot működtető megbízónk számára dinamikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Meglévő és potenciális ügyfeleink érdeklődése esetén komplex igényfelmérés, az igényekhez leginkább igazodó hiteltermék ajánlása és előszűrés telefon keresztül;
  • Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
  • Meglévő ügyfeleink teljes körű kiszolgálása;
  • Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.

Elvárások

  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség;
  • Határozott, udvarias fellépés;
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú, vagy közgazdasági szakirányú végzettség előnyt jelent);
  • Aktív (!) társalgási szintű, biztos angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
+36 1 301 1240
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.