Logisztikus

Gyógyászati segédeszközök forgalmazásával foglalkozó partnerünk logisztikus munkatársat keres.

Feladatok

  • áru beérkeztetése a rendszerbe
  • export-, import-, és számlaügyintézés
  • bejövő szállítmányok kezelése
  • nyilvántartások vezetése
  • kimutatások készítése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • logisztikában, raktározásban szerzett tapasztalat
  • magas szintű angol nyelvtudás (mind kommunikációban, mind írásban)
  • SAP, valamint MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • vezetői ambíciók
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • kiemelkedő juttatási csomag
  • karrier lehetőség (akár külföldön)
  • dinamikus csapat
  • multinacionális környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.