Hitelkockázati modellező

Nemzetközi bankhálózatot működtető megbízónk számára dinamikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Hitelkockázati modellező

Feladatok

  • Hitelkockázati modellek (PD, EAD és LGD) fejlesztése és validálása a basel-i és a bankcsoport előírásai alapján
  • Központi modellek esetében azok megismerése és helyi szakértelem biztosítása
  • 1. pillérre vonatkozó hitelkockázati stressz tesztek kidolgozása
  • A kockázati paraméterekre vonatkozó riportok készítése
  • Új rendszerek és adatbázisok megismerésében és tesztelésében való aktív közreműködés

Elvárások

  • Egyetemi végzettség (kapcsolódó területen)
  • Legalább 2 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban, angol nyelven
  • Átfogó gondolkodás, az összefüggések felismerésének képessége
  • Önálló együttműködési készség
  • Előretekintő (proaktív) gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékonyság, gyors és időnyomás alatt is pontos munkavégzés
  • Strukturált gondolkodás, az elvont gondolatok gyakorlati megvalósításának képessége

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
zsofia.pal@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.