Projekt villamosmérnök

Lakossági energetikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk új üzletágába Projekt villamosmérnök kollégákat.

Feladatok

  • Decentralizált energia megoldások kivitelezési munkáinak menedzselése,
  • A kivitelezési folyamat - tervezés, engedélyezés, szállítás, helyszíni szerelés, átadás-átvétel, jótállási szavatossági feladatok, karbantartási munkák felügyelete és koordinálása,
  • A kivitelezéshez szükséges beszerzési terv készítése, a beszerzések koordinálása, felügyelete
  • A kivitelezési folyamat teljes körű dokumentálása,
  • Helyszíni energiaaudit végzése, az auditot végző alvállalkozók koordinálása
  • On-line auditok értékelése, telefonos auditok végzése
  • Logisztikai és beszerzési folyamatok koordinálása,
  • Kivitelezési és audit folyamat minőségfelügyelete és irányítása,
  • Kapcsolattartás a társaságcsoport kivitelezésben érintett divízióival

Elvárások

  • villamosmérnöki végzettség
  • min. 3 év szakmai tapasztalat
  • termékek fejlesztésében és bevezetésében szerzett gyakorlat
  • decentralizált energia-technológiák átfogó ismerete
  • kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • projektmenedzsment szemlélet, gyakorlat
  • ANGOL tárgyalóképes nyelvtudás
  • utazási hajlandóság
  • B típusú vezetői engedély és járművezetői gyakorlat
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • stressz tűrés, nyitott és kreatív gondolkodás, pro-aktivitás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • dinamikus, fiatal, összetartó csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kötetlen munkaidő
  • szakmai kihívás
  • képzéseken való részvétel
  • belföldi és nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.