Szenior Projekt Menedzser

Feladatok

  • Elkészíti a projekt terveket és a kivitelezési ütemtervet
  • Az ütemtervhez igazítja az egyes munkaszakaszokat és a kritikus munkatevékenységeket
  • Elkészíti a fejlesztéshez a teljes költségtervet
  • Elkészíti a tenderkiírásokat, és javaslatokat tesz a tender meghívásokra
  • Tender kiértékelést készít
  • A bonyolító/kivitelező által kötött szerződéseket elővéleményezi, szakmai tartalmakat felülvizsgálja és a költségeket jóváhagyja
  • Ellenőrzi a kivitelezést ( műszaki ellenőri jogosultság előny)
  • Rendszeresen beszámolókat készít
  • Felel a költségvetés betartatásáért, és javaslatokat tesz a költség csökkentési projektekhez

Elvárások

  • Építőmérnök vagy Építészmérnöki végzettség,
  • Leg. 8+ év tapasztalat hasonló területen
  • Projektmenedzseri tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ivett Őze
ivett.oze@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.