Raktáros / targoncavezető

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk új kollégát raktáros / targoncavezető munkakörbe, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • kézi és gépi anyagmozgatás elektromos targoncával,
  • termelőterület kiszolgálása,
  • áru bevételezése és kiadása,
  • áru összekészítése kiszállítása,
  • vonatkozó adminisztráció elvégzése,
  • raktári rend betartása.

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány,
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • targoncavezetői rutin,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • versenyképes havi alapbér,
  • bejárási támogatás,
  • 3 hónap után béren kívüli juttatások,
  • modern és fiatalos munkakörnyezet,
  • dinamikusan fejlődő vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tóth Tímea
timea.toth@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.