Transzformátor szerelő

Feladatok

Nemzetközi partnerünk részére keresünk transzformátor szerelő munkatársakat mielőbbi munkakezdéssel, az alábbi feladatok ellátására:

  • Középfeszültségű elosztó transzformátorok összeszerelése
  • egyedi gyártású transzformátorok szerelése
  • fizikai munka elvégzése 3 műszakban

Elvárások

  • Középfokú villamos végzettség és termelésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajz olvasási készség,
  • 3 műszakos, soron végzett fizikai munka vállalása,
  • Középfokú műszaki ismeretek/ tanulmányok,
  • Jó kézügyesség, precíz munkavégzés,
Előnyt jelent:
  • Villamos gépszerelői, erősáramú gépszerelői végzettség, elektroműszerész végzettség illetve tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi gyártási munkakörnyezet,
  • 3 műszakos munkavégzés,
  • Kölcsönzött munkaviszony,
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tóth Tímea
timea.toth@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.