Stratégiai beszerző - Készlettervező (Kelet-Magyarország)

Neves kelet-magyarországi élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Stratégiai beszerző - Készlettervező pozícióba ambiciózus jelöltet!

Feladatok

  • Beszerzési folyamatok koordinálása
  • Folyamatos beszállítófejlesztés
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Beszállítók ajánlatainak, árkalkulációinak ellenőrzése, optimalizálása
  • Megtakarítások, költségracionalizálás
  • Ártárgyalások lefolytatása
  • Szerződéskötés, szerződések felkövetése, karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magabiztosság, érdekérvényesítő képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos háttér
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye

Hajdú-Bihar megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kinga Molvay
kinga.molvay@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.