Karbantartó

Multinacionális gyártó partnerünk keres új Karbantartó kollégákat azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Gépek berendezések mechanikus üzemeltetése, kezelése, karbantartása
  • Tervszerű megelőző karbantartás
  • Épületek, helyiségek és berendezések mechanikus karbantartása, javítása
  • Hibák azonnali javítása, a folyamatos termelés biztosítása
  • Szükséges alkatrészek engedélyeztetése és rendelése
  • A munkahelyi felettes által meghatározott egyéb feladatok ellátása
  • Fejlesztési és költséghatékonyság növelő ötletek kidolgozása

Elvárások

  • Középfokú-, vagy annak megfelelő végzettség
  • Technikus vagy lakatos végzettség vagy ezzel egyenértékű
  • 3 év munkatapasztalat
  • A munkaköri feladatokhoz tartozó ismeretek elsajátáítása
  • Legalább középfokú villanyszerelő végzettség, erősáramú berendezés, szerelői, kezelői képesítés
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság
  • Magabiztos kommunikáció, kezdeményező hozzáállás, jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Keleti munkakultúra elfogadása, átlagon felüli rugalmasság
  • Tatabánya környéki lakóhely
  • 2-3 szak,megszakítás nélküli munkarend, készenlét vállalása.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás támogatása
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség
  • túlórázási lehetőség
  • családias légkör

Munkavégzés helye

Környe, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Koczkás Nikolett
+36 34 200 330
tatabanya@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.