Bérszámfejtő Specialista

Ha tapasztalt vagy teljes körű magyar bérszámfejtésben és ebben szeretnél továbbfejlődni a későbbiekben is multinacionális közegben, ez a Te lehetőséged!

Ügyfelünk bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 20 éves szakmai tapasztalattal illetve 240 munkatárssal. Bővülő csapatukba keresünk Bérszámfejtő munkatársat budapesti irodájukba.

Feladatok

  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása, kapcsolattartás ügyfelekkel két nyelven

Elvárások

  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Alapos, precíz munkavégzés

Előny:
  • Felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • NEXON programok ismerete
  • Számviteli ismeretek
  • Bér és humán ügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.