Senior biztosítási/káradminisztrátor referens

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk flotta koordinátor munkakörbe új kollégákat.

Feladatok

A gépjárműparkban bekövetkezett káreseményeket kezelő adminisztrációjának, káradminisztrátorok munkájának irányítása és a károkkal kapcsolatos reklamációk kezelése.

  • káradminisztrátorok munkájának ismerete, felügyelete és irányítása
  • kárigény benyújtása a casco és a károkozók biztosítója felé, jogcímenként ellenőrzés
  • függő kárügyek és kintlevőségek sürgetése biztosítók felé, levelezés ismétlése, nyilvántartása, elszámolások felülvizsgálata és ha szükséges megreklamálása.
  • ügyfélpanaszok kivizsgálása és kezelése
  • totálkár és lopáskár elszámolások ellenőrzése
  • biztosító által utalt összegek beazonosítása, ügyfelek felé jóváírások előkészítése
  • kárriportok készítése és elemzése ügyfélszolgálat és ügyfelek részére
  • társosztályok és ügyfelek részére korrekt szakmai tanácsadás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • alapos biztosítás szakmai ismeret, KRESZ ismeret (vezetői engedély)
  • biztosítónál/karosszéria területen szerzett 5-10 éves kárkezelői munkatapasztalat
  • pontos adminisztráció, terhelhetőség, csapatjátékos magatartás, önálló munkavégzésre való képesség, empátia, gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás, emberek szeretete
  • MS Office alkalmazás ismerete, felhasználói szintű Excel ismeret
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria, juttatási csomag és bónusz rendszer
  • lendületes, fiatalos csapat
  • igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Pécsi
+36 1 300 67 18
06306263755
nora.pecsi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.