Karbantartási tervező

Növény feldolgozással foglalkozó gyártócégünkhöz keresünk KARBANTARTÁS TERVEZŐ MÉRNÖKÖT. Ha legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezel angolul jól bezsélsz és ismered a CMMS-t, akkor ne hezitálj jelentkezni!

Feladatok

  • tervezett karbantartások megszervezése
  • Preventív karbantartás
  • Költség kalkulációk készítése, költés megtakarítási tervek készítése
  • Karbantartás fejlesztése
  • Együttműködés külföldi kollégákkal
  • Karbantartáshoz szükséges eszközök biztosítása

Elvárások

  • Gépész vagy villamosmérnök végzettség
  • 3 év tapasztalat karbantartási területen: preferált: élelmiszeripar, malomipar, kémiai- gyógyszeripari tapasztalat
  • előny: CMMS tapasztalat
  • Modern karbantartási technológiák ismerete
  • Fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • LEAN ismeret
  • preventív karbantartási ismeretek
  • Angol jó kommunikációképes szint (napi használat)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Dunaföldvár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rózsa Anita
+36 1 300 6674
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.