Senior Rendszergazda

Feladatok

  • Biztosítói folyamatokat támogató (Microsoft) rendszerek és interfészeinek üzemeltetése (telepítés, adminisztráció, felügyelet, karbantartás, konfigurálás, frissítések és javítócsomagok telepítése, hibaelhárítás, probléma elhárítás, stb.);
  • Teljesítmény elemzés, optimalizálás Microsoft környezetben;
  • Fejlesztési projektben szakmai támogatás nyújtása;
  • Specifikált igények szerinti paraméterezések elvégzése a fejlesztést nem igénylő módosítások esetén;
  • Tesztelés támogatás;
  • Felhasználók támogatása;
  • Rendszerüzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk karbantartása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 4-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS-SQL magas szintű üzemeltetői és felhasználói ismerete;
  • Windows operációs rendszeren szerzett üzemeltetési és alkalmazás adminisztrátori gyakorlat;
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség;
  • Önállóság, stressztűrő képesség;
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Pontosság, precizitás, megbízható, felelősségtudatos munkavégzés

Előny:
  • AS/400 rendszer ismeret, gyakorlat
  • Oracle adatbázis ismeretek;
  • programozási ismeretek;

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
boglarka.hubai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.