Manufacturing data analyst

Pontos precíz vagy és az Excel táblákat kitűnően tudod kezelni?
Gyártócégnél szereztél tapasztalatot hasonló munkakörben? Akkor jelentkezz multinacionális gyártó cégünkhöz

Feladatok

  • napi szintű KBI, KPI-ok meghatározása gyártásra vonatkozóan és riportálás a termelésvezető felé.
  • MES system napi szintű használta
  • Berendezések hatékonyságának vizsgálata, erről riportok készítése napi-heti és havi szinten.
  • Excel táblák felhasználó szintű ismerete, adatbázisok készítése, összehasonlítása.
  • szoros együttműködés a különböző osztályokkal, műszakvezetőkkel
  • gyártás hatékonyságának a növelése az adatok értelmezése által.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (Közgazdász diploma preferált, de nem kitétel)
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • line efficiency ismerete
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • nagyon erős Excel tudás
  • min. KÖZÉPFOKÚ angol nyelvtudás
  • monotonitás tűrő képesség
  • precizitás
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • normál munkarend
  • versenyképes fizetés
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.