Analitikus

Nemzetközi, stabil hátterű, folyamatosan bővülő gyógyszergyártó partnerünk megbízásából keresünk mesterdiplomával rendelkező Analitikus kollégát komáromi munkavégzéssel.

Feladatok

  • A laboratóriumi műszeres analitikai mérések, dokumentációs tevékenységek megfelelő színvonalú kivitelezése.
  • A tevékenység megtervezése, eredmények értékelése és dokumentálása.
  • Minőségellenőrzés végrehajtása az utasítások, szabályzatok és egyéb előírások szerint.
  • Teszteljárások tervezése és felülvizsgálata, a GMP és belső szabályoknak megfelelően.
  • A kalibrálási szabályok betartásának ellenőrzése.
  • Analitikai háttér biztosítása a folyamatvalidálási és stabilitásvizsgálati minták vizsgálatához.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú - mester diplomás - végzettség (gyógyszerész, vegyész, okleveles vegyészmérnök, biológus, biomérnök, környezetmérnök, élelmiszer ipari mérnök)
  • Laboratóriumban szerezett tapasztalat előnynek számít,
  • Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek (HPLC, GC). Méréstechnikai, GMP és statisztikai ismeretek.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek,
  • Középfokú angol nyelvtudás (olvasás, írás készség szinten)
  • Csapatmunka és együttműködési képesség

Amit kínálunk

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Vonzó juttatási csomag
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Komárom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rita Szitkay
rita.szitkay@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.