Beszállítói minőségfejlesztő mérnök

Multinacionális gyártópartnerük számára keresünk Beszállítói minőségfejlesztő mérnök munkatársat.

Feladatok

  • Új és átépített termékek bevezetésének támogatása a beszállítónál
  • Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal
  • A stratégiai beszerzés támogatása
  • Új beszállítók keresése, jóváhagyása
  • Beszállítófejlesztés, főként a minőség, a folyamat és a módszerek területén
  • Aktív együttműködés a beszállítók közötti termékáttelepítések során

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalat minőségirányítási rendszerek alkalmazásában
  • Több éves beszállító fejlesztési tapasztalat
  • Önálló, eredményorientált munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Karrier lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rita Szitkay
+36 1 688 6846
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.