Junior Befektetési Menedzser

A kockázati tőke befektetési terület legjobb szakembereit keressük partnerünk épülő szervezetéhez.

Feladatok

  • a Szenior Befektetési Menedzserek munkájának teljes körű támogatása
  • piacelemzés készítéséhez adat- és információgyűjtés magyar és angol nyelvű felületeken
  • elemzések készítésében való aktív részvétel
  • rendezvényeken, egyetemi eseményeken, start-up versenyeken történő részvétel
  • a befektetési dokumentumok összeállításának támogatása adminisztratív oldalról
  • riportok, pénzügyi elemzések elkészítésében való részvétel

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen
  • az inkubációs/start-up világ követése és a piac iránti komoly érdeklődés
  • a makroökonómia iránti érdeklődés
  • a releváns szakmai rendezvények, csoportok, social media felületek követése hazánkban és regionális szinten
  • erős Excel-ismeretek
  • aktív, felsőfokú angol nyelvismeret

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • nagyfokú segítőkészség
  • analitikus készség, precizitás
  • gyors tanulási készség
  • nagyfokú rugalmasság és stressztűrő készség
  • multitasking képesség
  • dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség
  • mobilitás az esetleges vidéki utazások szempontjából

Amit kínálunk

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • részvétel egy újonnan alakuló szervezet felépítésben
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Henter Sarolta
+ 36 30 883 2392
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.