Beszállító fejlesztő minőségügyi mérnök

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Beszállító fejlesztő

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítókkal kapcsolatos gyári minőségmutatók folyamatos fejlesztése, javítása (BSC, CIS)
  • Részvétel a beszállítók értékelésében
  • Beszállítókkal történő megbeszéléseken való részvétel
  • Beszállítói reklamációk intézése
  • Részvétel a vevői reklamációk elemzésében, kiértékelésében
  • Beszállítókra vonatkozó minőségügyi költségek SAP-ban történő könyvelése (QM-Order)
  • Beszállítói auditok szervezése, kiértékelés, akciók nyomon követése
  • Bejövő vizsgálati utasítások készítése az idegenáru átvétel számára

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Minőségbiztosítási szabványok, statisztikai módszerek ismerete
  • Logisztikai ismeretek, méréstechnikai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szitkay Rita
+36 1 688 6846
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.