Szerszámtervező mérnök

Amerikai tulajdonú multinacionális gyártócég keres új kollégát Szerszámmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Új termékek tervezésének, bevezetésének koordinálása a követelmények betartásával, termékmódosítások átvezetése
  • Projektfeladatokban való részvétel
  • Új alkatrészek gyárthatóságának elemzése
  • Projektfolyamatok ellenőrzése határidők betartásával

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (gépészmérnöki végzettség előny)
  • Autóiparban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • APQP folyamat ismerete
  • Stabil középfokú angol nyelvtudás
  • Valamely 3 D-s tervezőprogram ismerete (ideális esetben SolidWorks)
  • Fém-megmunkálásban, préselésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

Apostag, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.