Minőségügyi munkatárs - német nyelven

Első osztályú acélipari termékeket gyártó megbízónk számára keresünk minőségügy területén jártas szakembert.

Feladatok

  • a bejövő nyersanyagok és a késztermékek mechanikai és kémiai szempontok szerinti ellenőrzése
  • termelés által előállított termék megfelelőségének minősítése, vizuális ellenőrzése
  • anyagvizsgálatok, szakítószilárdság vizsgálatok és mérési feladatok elvégzése
  • mérőműszerek ellenőrzése, beállítása
  • beszállítók minősítése, ügyfél reklamációk kivizsgálása, kezelése
  • elő- és próbadarabok gyártási paramétereinek meghatározása
  • hibaköltség elemzés
  • sorozatgyártás feltételeinek biztosítása, folyamatos mérések és ellenőrzések

Elvárások

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Termelő közegben szerzett 1- 2 éves minőségügyi szakmai tapasztalat
  • Acélipari szakmai tapasztalat előny
  • Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás elvárás, angol nyelvtudás előny
  • SAP vállalatirányítási szoftver ismerete előny
  • MS Office programok ismerete
  • Önszervező készség, döntéshozó képesség, kommunikációs készségek, felelősségvállalás
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
  • Továbbképzési, tanulási lehetőségek
  • Külföldi betanulás, képzés (belépéstől várhatóan 2016. októberig)
  • Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Győr - Gönyü

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
tatabanya@randstad.hu
34/200-330
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.