Raktári adminisztrátor

Biztos, hosszútávú adminisztratív munkakört keresel? Szereted az angol nyelvet, írásban és szóban is jól kommunikálsz? Akkor ez a TE lehetőséged:

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk logisztikai adminisztrátorokat budapesti telephelyre, azonnali kezdéssel.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • termelés teljes körű kiszolgálása, komissiózás
  • beérkező tételek átvétele, bevételezés
  • termelésből érkező készáru készletre vétele
  • adminisztrációs feladatok ellátása (manuális és rendszerszintű)

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • áruátvételben, komissiózásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat előny
  • társalgási szintű ANGOL nyelvtudás írásban és szóban
  • adminisztrációban szerzett releváns tapasztalat előny
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Word, Excel)
  • önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség
  • flexibilis (munkaidőkeretben történő foglalkoztatás, esetenként hétvégi munkavégzéssel)

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pécsi Nóra
06/30/626-3755
06/1/300-6718
nora.pecsi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.