CNC gépkezelő

Német központú, nemzetközileg elismert partnercégünk számára keresünk CNC gépkezelő kollégákat egyedi gyártásba, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Egyedi alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján CNC vezérlésű esztergagépeken
  • Rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén a beavatkozások elvégzése (szerszám csere, program korrekció, stb.)
  • Napi karbantartási feladatok (olajozás, hűtőfolyadék pótlása), az időszakos karbantartási feladatok figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Releváns középfokú végzettség (CNC gépkezelő képesítés)
  • Mérésekben szerzett tapasztalat (tolómérő, mikrométer, menetkaliber)
  • CNC gépkezelésben szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
  • 3 műszakos műszakrend vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan bővülő vállalatnál
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Változatos szakmai feladatok az egyedi gyártásból adódóan
  • Bejárás támogatása céges autóbusszal az M3-as metró Árpád hídi megállójától

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.