IP rendszermérnök

Megbízónk Magyarország egyik legnagyobb távközlési szolgáltatója, mely innovatív és minõségi telekommunikációs szolgáltatásokat nyújt lakossági és vállalati ügyfelek részére. Ügyfelünk budapesti csapatába keresünk IP rendszermérnököt.

Feladatok

A pozícióban a következő feladatokat kell ellátni:
  • IP hálózati eszközök üzemeltetése
  • Hibák feltárása és elhárítása
  • Telefonos mérnöki támogatás szükség esetén
  • Társosztályok támogatása

Elvárások

  • Minimum 1-2 éves tapasztalat hasonló területen
  • Cisco eszközök mérnöki szintű ismerete
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Hálózati protokollok ismerete
  • Angol szaknyelvi ismeret

Előnyt jelent:
  • CCNA vagy CCNP minősítés
  • Juniper eszközök ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú szakmai lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Győri Laura
laura.gyori@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.