Műszaki oktató

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk műszaki oktatói pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel!

Feladatok

  • A vállalat dolgozóinak képzése, belső tanfolyamok szervezése és lebonyolítása, prezentációk megtartása
  • Gyakorlati képzéshez tananyagok összeállítása
  • Szerviztechnikusok oktatása (újonnan belépők oktatása, illetve a meglévő álomány folyamatos képzése)
  • Gépismeret bővítése, információk kiküldése, fordításokban való segédlet
  • Szakmai kapcsolattartás az anyacég oktatási egységével, külföldi oktatásokon való részvétel

Elvárások

  • Kb. 2-3 év műszaki oktatói tapasztalat (vállalati oldalról jövők előnyben)
  • Felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Mérnöki vagy tanári végzettség előny, de nem feltétel
  • Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség
  • Magabiztos fellépés, dinamikus személyiség
  • Műszaki affinitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Biztos, stabil háttér egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Munkába járási támogatás, illetve céges busz Budapestről indulva

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szekér Tamás
+36 1 300 6609
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.