Kontroller

Gyógyszeripari fejlesztésekkel foglalkozó ügyfelünk számára keresünk 2-3 éves tapsztalattal rendelkező Kontrollert!

Feladatok

  • Vállalati költségek tervezése, elemzése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Közreműködés a tervezési folyamatban
  • Folyamatos együttműködés a gazdasági igazgatóval
  • Ad hoc riportok, elemzések készítése
  • Aktív részvétel a pénzügyi osztály napi munkájában
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A meglévő kontrolling rendszer hatékony működtetése

Elvárások

Elvárás:
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Magabiztos (minimum középfokú) angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerlátás
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus képesség
  • Precíz, kitartó és megbízható személyiség
  • Felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
  • Önállóság és terhelhetőség

Előny:
  • SAP FI és CO modul magabiztos ismerete
  • Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
  • Támogató munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Petra Takács
+36 1 688 6813
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.