Csomagoló

Orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú partnercégünk részére keresünk Csomagoló munkatársakat.

Feladatok

  • Anyagok, készülékek és kiegészítő berendezések csomagolása
  • A gyártóüzembe érkezett áruk pontos átvétele
  • Az alkatrészek betárolása a raktári tároló helyekre
  • Alkatrészek kigyűjtése, kitárolása
  • Gyártóhely anyaggazdálkodási folyamatainak kezelése, naprakész dokumentálása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkautasítás alapján, precíz és pontos munkavégzés
  • Az üzemben tárolt készletek nyilvántartása, a tárolási rend betartatása
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • 2 műszakban való munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
06 30 883 7466
viktor.izsak@randstad.hu
jelige: 77
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.