Ügyvédjelölt

Magyarország nagy múltra visszatekintő, sikeresen működő ügyvédi irodájába keresünk fél-2 év tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet.

Feladatok

  • Szerződések és más okiratok szerkesztése, véleményezése, fordítása
  • Elektronikus cég- és változásbejegyzések elkészítése
  • Cégbírósági kérelmek előkészítése
  • Kapcsolattartás különböző hivatalos szervekkel
  • Közbeszerzéssel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

Elvárás:
  • magyar jogi végzettség cum laude vagy summa cum laude diplomával
  • fél-2 év releváns tapasztalat
  • érdeklődés és/vagy tapasztalat közbeszerzési jog területén
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • elhivatottság, motiváltság
  • pontos, precíz munkavégzés önállóan és csoport tagjaként is

Előny:
  • minimum középfokú német nyelvtudás
  • angol jogi szaknyelv ismerete
  • közbeszerzésjogi ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatások
  • fejlődési, tanulási lehetőség
  • stabil munkáltatói háttér
  • nagy múltú ügyvédi iroda Budapest központjában
  • elegáns munkakörnyezet
  • hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
+36 1 300 6706
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.