Legal Assistant

Nagy presztízsű nemzetközi ügyvédi irodához keresünk Jogi asszisztens kollégát.

Feladatok

A jogi asszisztens minden felmerülő kérdésben támogatja az ügyvédek munkáját.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, jogi asszisztens képesítés előny.
  • Minimum 3 éves vezető asszisztensi vagy jogi asszisztensi gyakorlat nemzetközi környezetben
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Vakon gépelés
  • Microsoft Power Point, Excel és Word programok magabiztos használata

Amit kínálunk

  • Nagy presztízsű munkáltató
  • Stabil háttér
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási lehetőség
  • Barátságos légkör
  • Reális munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hajnalka Sziebert
+36 1 300 6706
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.